Logotyp firmy Nautil

Audyt dostępności architektonicznej

Dostępność architektoniczna
Ilustracja przedstawia zrzut ekranu aplikacji mobilnej do przeprowadzenia audytu dostępności architektonicznej.

Podnosimy standardy audytów dostępności architektonicznej, korzystając z naszego autorskiego narzędzia, które łączy w sobie aplikację mobilną i komputerową. Dzięki temu, możemy dokładnie zbadać dostępność Twojego obiektu dla osób z różnymi rodzajami niepełnosprawności, zgodnie z aktualnymi wymogami i przepisami.

Co nas wyróżnia? Nasza aplikacja jest połączona z Google Sheets, co umożliwia pracę na danych w czasie rzeczywistym bez żadnych opóźnień. To rozwiązanie jest dostępne online, dzięki czemu cały zespół może wspólnie pracować nad tym samym projektem, zapewniając płynność i efektywność pracy.

Za pomocą naszej aplikacji, nasi audytorzy mogą dokładnie zbadać Twój obiekt, gromadząc dane dotyczące dostępności na bieżąco. Następnie, te informacje są analizowane za pomocą naszego komputerowego narzędzia, które pozwala nam stworzyć kompleksowy raport dotyczący dostępności Twojego obiektu.

Nie jesteśmy tu nowi. Mamy za sobą udane projekty dla różnych instytucji, w tym szkoły, urzędy i centra handlowe. Nasze usługi nie tylko pomogły im zidentyfikować potencjalne bariery, ale również opracować skuteczne strategie na ich usunięcie. Zgodnie z najnowszymi standardami dostępności.

Ciesz się korzyściami płynącymi z naszego doświadczenia i innowacyjnego podejścia. Gwarantujemy, że audyt dostępności architektonicznej przeprowadzony przez naszych ekspertów, przy użyciu naszego autorskiego narzędzia, dostarczy Ci precyzyjnych informacji, które pomogą w stworzeniu obiektu bardziej dostępnego i przyjaznego dla wszystkich użytkowników.

Zapraszamy do kontaktu, aby umówić spotkanie i rozpocząć owocną współpracę na rzecz dostępności dla wszystkich.

Formularz kontaktowy