nautil logo czarne

Artykuły

Doradztwo do spraw dostępności

Nasza firma, z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie przeprowadzania audytów dostępności stron internetowych oraz tworzenia nowych, w pełni dostępnych serwisów. Oferujemy kompleksowe rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb klientów. Dysponujemy nie tylko specjalistyczną wiedzą, ale również niezbędnymi narzędziami, umożliwiającymi przeprowadzenie szczegółowej analizy dostępności aplikacji internetowych. Doradztwo do spraw dostępności to nasza specjalność.

Jesteśmy świadomi, że nie wszystkie podmioty posiadają wystarczające środki finansowe, aby w pełni wprowadzić dostępność do swoich usług. Dlatego właśnie wychodzimy naprzeciw takim sytuacjom, oferując nasze wsparcie i doradztwo z zakresu dostępności. Nasz doświadczony zespół przeprowadza analizę Państwa strony internetowej lub aplikacji mobilnej, a następnie skontaktuje się z Państwem, przedstawiając szczegółową listę zaleceń, które mogą zostać wdrożone bez konieczności angażowania zewnętrznych podmiotów. Dzięki temu mają Państwo możliwość samodzielnego wprowadzenia pozytywnych zmian i poprawy dostępności swojej platformy.

Współpracując z nami, otrzymują Państwo nie tylko fachową analizę, wsparcie i wskazówki dotyczące implementacji zaleceń, ale także kompleksowe szkolenia, które umożliwią Państwu skuteczną edukację w zakresie dostępności. Naszym celem jest zapewnienie Państwu nie tylko narzędzi i wiedzy. Zapewniamy również długoterminowe wsparcie, aby osiągnąć trwałe rezultaty i zapewnić dostępność dla wszystkich użytkowników Państwa serwisów internetowych.

Szczegóły dostosowania strony internetowej można sprawdzić w artykule o dostosowaniu strony internetowej którym się zajęliśmy. Zapraszamy na naszą główną stronę internetową nautil.pl

Ilustracja przedstawia baner reklamowy, promujący usługę doradztwa do spraw dostępności