nautil logo czarne

Artykuły

WIDEX MOMENT – słyszenie jakim je zapamiętałeś

 

Ilustracja przedstawia mężczyznę z aparatem słuchowym i trzymając telefon korzystając z aplikacji

 

Osoby niedosłyszące, które powinny nosić aparaty słuchowe, nierzadko rezygnują z ich używania ze względu na niezadowalającą jakość dźwięku w aparatach. Skarżą się one, że dźwięk jest nienaturalny, metaliczny, a ich własny głos brzmi mechanicznie. Z pomocą przychodzi Widex moment.

Jest to rewolucyjny aparat który zmienia wszystko zapewniając najczystszy i najbardziej zbliżony do naturalnego dźwięku w historii. Dźwięki, które łączą Cię z życiem są ważne. Nawet najmniejszy ubytek słuchu może mieć ogromny wpływ na to, jak odbierasz świat i dystansować Cię od ludzi, relacji i rzeczy, które kochasz.

Aplikacja WIDEX MOMENT to prawdziwa inteligentna aplikacja do zaawansowanej regulacji aparatów słuchowych. Korzystając z MOMENT masz możliwość skorzystania z aplikacji do aparatów słuchowych. Zapewnia ona pełną kontrolę tu i teraz niezależnie od środowiska akustycznego.

 

Ilustracja przedstawiająca iPhone w aplikacji Widex Moment

 

Technologia aparatów słuchowych z łącznością Bluetooth

Aplikacja została zaprojektowana do współpracy z aparatami słuchowymi WIDEX MOMENT Bluetooth. Doskonały dźwięk to nie tylko świetne aparaty słuchowe. Chodzi o nawiązywanie łączności. Od przesyłania strumieniowego rozmów telefonicznych bezpośrednio do aparatu słuchowego po słuchanie muzyki. Aplikacje i akcesoria pozwalają słyszeć i łączyć się z otaczającym światem.

Funkcja SoundSense Learn w aplikacji MOMENT na ekranie głównym poprowadzi Cię do jeszcze lepszego słyszenia. Korzystając z funkcji SoundSense, możesz łatwo tworzyć własne ulubione programy słyszenie dla konkretnych środowisk dźwiękowych.

Ilustracja przedstawia szereg funkcji SoundSense w aplikacji Moment

 

Po prostu wysłuchaj dwóch profili dźwiękowych, które podpowiada aplikacja MOMENT i wybierz, który brzmi lepiej: A lub B. Im więcej razy to zrobisz, tym bardziej spersonalizujesz swoje słyszenie.

Parę kliknięć na ekranie telefonu pozwala uzyskać dźwięk, jaki najbardziej Ci odpowiada. Aplikacja pozwala nie tylko wybrać najlepszy możliwy profil dźwiękowy dla danego miejsca i sytuacji.

 

 

 

 

Twórz własne programy dźwiękowe

Ilustracja przedstawia tworzyć własne programy dźwiękowe

 

Lubisz, gdy wszystko jest tak jak chcesz? Niezależnie od tego, czy jesteś miłośnikiem techniki czy technofobem, łatwo stworzysz własne spersonalizowane programy.

Oto jak to działa, wyobraź sobie jesteś w ruchliwej restauracji  aparaty słuchowe działają idealnie i pozwalają słyszeć każde słowo, które Twoi znajomi wypowiadają przez hałas.  Dzięki temu dla użytkownika intuicyjne i proste, a aparaty zapamiętują ustawienia wybrane dla danej lokalizacji, by następnym razem użytkownik aparatów mógł usłyszeć dokładnie tak, jak lubi.

Można stworzyć własne spersonalizowane programy słyszenia lub pozwolić aparatom słuchowym automatycznie się dopasowywać. Pozwala regulować głośność, wyciszenie, kontrolowanie przesyłania strumieniowego.

Można regulować różne ustawienia dźwięku, takie jak niskie, średnie i wysokie tony za pomocą korektora. Aparat automatycznie dostosowuje ostrość kierunkową, aby słyszeć to, co chcesz i zmniejszyć hałas w tle.

 

 

 

Widex dąży do zapewnienia prawdziwie naturalnego lepszego słyszenia każdemu pacjentowi, niezależnie od ubytku słuchu, wyboru aparatu słuchowego czy osobistych preferencji słuchowych.

Nikt nie chce zwracać na siebie uwagi podczas regulacji aparatów słuchowych. Szczególnie nie w teatrze lub na koncercie, gdy światła są słabe, a aplikacja na telefon nagle rozbłyskuje.

Dzięki wyglądowi w trybie ciemnym aplikacja WIDEX MOMENT jest zarówno czytelna w świetle dziennym, jak i dyskretna w ciemności.