nautil logo czarne

Dorota Sipurzyńska

Specjalistka ds. dostępności architektonicznej z tytułem magistra inżynierii budowlanej.

Od 2008 roku aktywnie zajmuje się obsługą nieruchomości, wykonując wyceny, inwentaryzacje budowlane oraz prowadzi kompleksową działalność związaną z sektorem budowlanym.

W trakcie swojej kariery Dorota zdobyła ważne uprawnienia, m.in. jako Rzeczoznawca Majątkowy oraz Certyfikator Energetyczny, co świadczy o jej zaangażowaniu w rozwój zawodowy i podnoszenie kwalifikacji. Od dwóch lat koncentruje swoją uwagę na kwestiach związanych z dostępnością architektoniczną, systematycznie poszerzając wiedzę poprzez studiowanie odpowiednich przepisów i standardów oraz aktywnie uczestnicząc w szkoleniach i dyskusjach na temat w branżowych forum.

Dla Doroty dostępność architektoniczna to nie tylko praca – to jej pasja i główne zainteresowanie zawodowe. Jej determinacja i zaangażowanie w pełni odzwierciedlają jej chęć poświęcenia się tej dziedzinie w swojej karierze zawodowej. Dzięki swojemu doświadczeniu w wycenach oraz dyplomowi studiów wyższych na kierunku budownictwo, nasze raporty audytowe zawierają także propozycje rozwiązań problemów z dostępnością architektoniczną wraz z ich szacunkowym kosztem.

Ilustracja przedstawia uśmiechniętą kobietę. To Dorota Sipurzyńska - architekt.