nautil logo czarne

O nas

Firma Nautil działa na rynku od 17 lat. Specjalizujemy się w tematach dostępności cyfrowej i architektonicznej. Od 7 lat świadczymy usługi audytowania, szkoleń i doradztwa.

Naszą misją jest dążenie do stworzenia społeczeństwa, w którym technologia i dostępność idą w parze. Koncentrujemy się na tworzeniu rozwiązań przyjaznych dla wszystkich użytkowników, kładąc szczególny nacisk na dostępność.

Nasz zespół składa się z dwóch pionów (dostępności oraz badań i rozwoju oprogramowania AI). W skład wchodzą zarówno inżynier budownictwa zajmująca się dostępnością, jak i webdeweloper tworzący dostępne strony internetowe i naprawiający dostępność w aplikacjach mobilnych.

Nasz zespół

Leszek Chojnicki

CEO, Specjalista ds. dostępności cyfrowej

Jakub Krauze

Specjalista ds. dostępności cyfrowej

Marta Chojnicka

Specjalista ds. dostępności cyfrowej

Maciej Budzisz

Specjalista ds. dostępności cyfrowej

Karolina Rzepa

Tester z niepełnosprawnością wzrokową

Dorota Sipurzyńska

Specjalista ds. dostępności architektonicznej.

Damian Wasilewski

Programista

Adam Skowroński

Młodszy programista

Mateusz Domaniewski

Młodszy programista

Ilustracja przedstawia mężczyznę obranego w koszulę w kratę. To Jędrzej Parzuchowski - programista.

Jędrzej Parzuchowski

Specjalista ds. dostępności cyfrowej

Ilustracja przedstawia uśmiechniętą kobietę. To Ewa Strzelecka. Eksperta ds. dostępności z niepełnosprawnością słuchową.

Ewa Strzelecka

Tester z niepełnosprawnością słuchową

Ilustracja przedstawia testera z niepełnosprawnością wzrokową - Magdę Chełmickat

Magda Chełmicka

Tester z niepełnosprawnością wzrokową

Nasze profile na mediach społecznościowych

Na zdjęciu widać grupę dziesięciu osób pozujących do zdjęcia na zewnątrz, prawdopodobnie w parku lub ogrodzie. Jest pięciu mężczyzn i pięć kobiet. Są ubrani w strój smart casual, niektórzy w garnitury, co wskazuje na zawodowy kontekst, być może jest to zespół z firmy. Roślinność jest bujna i zielona, co sugeruje, że może to być wiosna lub lato. Wszyscy stoją, większość z nich patrzy bezpośrednio w kamerę i delikatnie się uśmiecha. Nastrój wydaje się przyjemny, a otoczenie nieformalne, co często jest charakterystyczne dla wydarzeń integracyjnych lub firmowych wycieczek.