Logo firmy Nautil

Maciej Budzisz

Ekspert ds. dostępności cyfrowej z 5-letnim doświadczeniem, mający na koncie ponad 500 audytów stron i aplikacji mobilnych.

Absolwent Akademii Morskiej w Gdyni. Poza pracą profesjonalną, jest pasjonatem sportu i psychologii, co przekłada się na jego funkcję prezesa Stowarzyszenia Aktywne Kosakowo.

Jego zrozumienie technicznych i ludzkich aspektów dostępności pochodzi z połączenia wiedzy zawodowej z zainteresowaniami osobistymi.

Maciej Budzisz

Wpisy Macieja

Grupa pięciu osób stoi obok siebie w kregielni. Od lewej do prawej: młody mężczyzna w szarym swetrze i jasnych dżinsach, kobieta w czarno-białej pasiastej koszulce i czarnych spodniach, mężczyzna w ciemnym swetrze i czarnych dżinsach, młoda kobieta w czerwono-białej koszulce polo i czarnej spódniczce oraz mężczyzna w czarnym swetrze i ciemnych dżinsach. Wszyscy noszą kolorowe buty do kręgli. W tle widoczne są tory do kręgli i akwaria z rybami. Na pierwszym planie widoczny jest kręgiel i buty osób na zdjęciu.

Integracyjna gra w kręgle.

27 października 2023 roku, nasza firma miała wyjątkową przyjemność uczestniczyć w emocjonującym wydarzeniu integracyjnym, które odbyło się w kręgielni u7 w Gdyni. Była to okazja