nautil logo czarne

Artykuły

WIDEX TV PLAY – Usłysz to po swojemu

WIDEX TV PLAY pozwala cieszyć się wyjątkowym dźwiękiem z telewizora w aparatach słuchowych. WIDEX TV PLAY zapewnia wyjątkową stabilność przesyłania strumieniowego i jakość dźwięku bezpośrednio do aparatów słuchowych.

Ilustracja przedstawia urządzenie trójkąt oznaczający tył telewizora i logo projektu widex tv play.

Niezależnie od tego, czy chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami, czy po prostu chcesz zrelaksować się przy filmie, TV PLAY pomaga lepiej słyszeć dźwięk z telewizora i naprawdę wciągająco przyjemne. Pozwala w pełni cieszyć się tym, co chcesz zobaczyć i usłyszeć za pośrednictwem aparatów słuchowych.

Chcesz sterować dźwiękiem za pomocą smartfona? A może potrzebujesz tylko pilota?

Proces konfiguracji jest bardzo łatwy i obejmuje 4 proste kroki, aby sparować z aparatami słuchowymi. Możesz odbierać połączenia telefoniczne bezpośrednio z aparatów słuchowych podczas oglądania telewizji, ponieważ dźwięk automatycznie przełącza się między telefonem a telewizorem.

Dzięki TV PLAY możesz zmieniać programy i głośność w aparatach słuchowych za pomocą pilota RC-DEX lub za pomocą aplikacji na smartfonie. Dzięki aplikacji możesz również równoważyć głośność telewizora z dźwiękami otoczenia lub rozmową. W ten sposób użytkownicy mają pełną kontrolę nad tym, ile i co chcą usłyszeć. Wyrafinowana i miękka konstrukcja pokryta tkaniną, która ładnie integruje się ze standardowymi systemami rozrywki domowej, a także z nowoczesnym wystrojem.

Wielokrotnie nagradzany design urządzenia TV PLAY to przyjemność dla oczu. Technologia podwójnej anteny oznacza, że dyskretny trójkąt ma dwie anteny umieszczone pod różnymi kątami na urządzeniu. Zapewnia to maksymalną stabilność przesyłania strumieniowego i daje użytkownikom swobodę poruszania się bez utraty łączności.

Dzięki minimalistycznemu i eleganckiemu wzornictwu TV PLAY naturalnie pasuje do nowoczesnego domu i stylu życia. Można umieścić go na widoku lub dyskretnie za telewizorem. Jest nie tylko elegancki, ale także prosty w konfiguracji: raz, dwa, trzy i TV PLAY jest gotowy do pracy.