nautil logo czarne

Artykuły

COM-DEX – strumieniowanie dźwięku z telefonów.

Com-dex

 

Postęp technologiczny umożliwia tworzenie aparatów słuchowych dla aktywnych użytkowników. którzy chcą być zawsze w kontakcie, podobnie jak ich rówieśnicy. Dzięki COM-DEX komunikacja jest łatwa i dostępna w każdym miejscu i czasie.

COM-DEX to bezprzewodowe urządzenie firmy Widex, umożliwiające łatwą i wygodną komunikację użytkownikom aparatów słuchowych, niezależnie od miejsca, w którym się znajdują. Dzięki urządzeniu użytkownicy aparatów słuchowych Widex słuchają muzyki, prowadzą rozmowy telefoniczne i odbierają dźwięki hi-fi bezprzewodowy z urządzeń mobilnych. To także pilot zdalnego sterowania, umożliwiający regulowanie ustawień aparatu słuchowego, w tym głośności i dźwięków i trybu działania.

 

Remote Mic

COM-DEX Remote Mic przydaje się, gdy osoba z aparatem słuchowym chce wziąć uczestniczyć w rozmowie z wieloma osobami w hałasie. Dzięki urządzeniu poprawiasz jakość dźwięku podczas rozmów telefonicznych i w trudnych warunkach akustycznych. Przykłady takich warunków to głośna muzyka, rozmowy w tle, hałas samochodowy, czy miejsca o dużej ilości ludzi. Dzięki urządzeniu przypiętemu do ubrania lub umieszczonemu na stole, osoba z aparatem słuchowym usłyszy rozmowę w hałasie. Zdalny mikrofon umożliwia odbiór dźwięków z odległych źródeł, takich jak koncerty lub wykłady, zwiększając wszechstronność i komfort użytkowania.

COM-DEX to stylowe, głośnomówiące urządzenie komunikacyjne, które można połączyć z dwoma telefonami. COM-DEX umożliwia odbieranie połączeń z dwóch telefonów lub słuchanie muzyki z jednego i prowadzenie rozmów z drugiego.